KONST / Litografier / Färglitografi 8758631
nr 875 8631
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi , Uno Vallman (1913-2004), 81/250, signerad. 1985, motivet: 48x39
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:21:06
11/2 16:47:30
150 kr
16/2 16:19:25